GRM21BR60G107ME11L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326411
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 4 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,193
MOQ:162
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 162 - 1,619 | $1.07 |
| 1,620 - 8,099 | $1.053 |
| 8,100 - 16,199 | $1.045 |
| 16,200 - 80,999 | $1.04 |
| 81,000 - 161,999 | $1.037 |
| 162,000 - 323,999 | $1.035 |
| 324,000 - | $1.034 |
| - | - |




