GRM21BR71C475KA73L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326406
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,450
MOQ:466
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 466 - 4,659 | $0.371 |
| 4,660 - 23,299 | $0.37 |
| 23,300 - 46,599 | $0.364 |
| 46,600 - 232,999 | $0.36 |
| 233,000 - 465,999 | $0.359 |
| 466,000 - | $0.359 |
| - | - |
| - | - |





