LQW15AN22NG00D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 310mA |
| Inductance | 22 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 4GHz |
| Q @ Freq | 25 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 14,328
MOQ:910
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 910 - 9,099 | $0.19 |
| 9,100 - 45,499 | $0.189 |
| 45,500 - 90,999 | $0.185 |
| 91,000 - 454,999 | $0.184 |
| 455,000 - 909,999 | $0.184 |
| 910,000 - | $0.183 |
| - | - |
| - | - |





