GJM1555C1H2R7BB01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326311
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GJM |
| Capacitance | 2.7 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±0.1pF |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 15,395
MOQ:5,556
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,556 - 55,559 | $0.031 |
| 55,560 - 277,799 | $0.031 |
| 277,800 - 555,599 | $0.03 |
| 555,600 - 2,777,999 | $0.03 |
| 2,778,000 - 5,555,999 | $0.03 |
| 5,556,000 - | $0.03 |
| - | - |
| - | - |





