GRM033R60J474ME90D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326307
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 19,450
MOQ:14,286
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14,286 - 142,859 | $0.012 |
| 142,860 - 714,299 | $0.012 |
| 714,300 - | $0.012 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




