PKLCS1212E2400-R1
文档
产品属性
| Capacitance | 28 nF |
| Depth | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Frequency | 2.4 kHz |
| Height | 3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 2.4 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 12.5 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | -12.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Self Resonant Frequency | 2.4 kHz |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 12.5 V |
| Washable | No |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 21,966
MOQ:91
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 91 - 909 | $1.911 |
| 910 - 4,549 | $1.906 |
| 4,550 - 9,099 | $1.867 |
| 9,100 - 45,499 | $1.859 |
| 45,500 - 90,999 | $1.854 |
| 91,000 - | $1.849 |
| - | - |
| - | - |





