GRM21BC8YA106KE11L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326273
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 23,272
MOQ:1,076
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,076 - 10,759 | $0.16 |
| 10,760 - 53,799 | $0.156 |
| 53,800 - 107,599 | $0.156 |
| 107,600 - 537,999 | $0.155 |
| 538,000 - | $0.155 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





