GRT21BC81A226ME13L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326264
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRT |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 43,767
MOQ:575
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 575 - 5,749 | $0.30 |
| 5,750 - 28,749 | $0.296 |
| 28,750 - 57,499 | $0.291 |
| 57,500 - 287,499 | $0.291 |
| 287,500 - | $0.29 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





