LQM21FN4R7M80L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM21 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 120mA |
| Current - Saturation (Isat) | 120mA |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 234mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 131,110
MOQ:3,704
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,704 - 37,039 | $0.047 |
| 37,040 - 185,199 | $0.046 |
| 185,200 - 370,399 | $0.046 |
| 370,400 - 1,851,999 | $0.045 |
| 1,852,000 - 3,703,999 | $0.045 |
| 3,704,000 - | $0.045 |
| - | - |
| - | - |




