GRT155C80J225ME01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326242
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRT |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 152,444
MOQ:1,887
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,887 - 18,869 | $0.091 |
| 18,870 - 94,349 | $0.089 |
| 94,350 - 188,699 | $0.089 |
| 188,700 - 943,499 | $0.089 |
| 943,500 - 1,886,999 | $0.088 |
| 1,887,000 - | $0.088 |
| - | - |
| - | - |




