GRT188C80J226ME13D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72326235
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRT |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 215,992
MOQ:1,205
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,205 - 12,049 | $0.143 |
| 12,050 - 60,249 | $0.14 |
| 60,250 - 120,499 | $0.139 |
| 120,500 - 602,499 | $0.139 |
| 602,500 - | $0.138 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




