MCP73831T-4ADI/MC
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Projected EOL Date | 2034-11-03 |
| Case/Package | DFN |
| Country of Origin | Thailand |
| Introduction Date | 2005-11-03 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3.75 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 500 mA |
| Output Voltage | 4.4 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 6,047
MOQ:92
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 92 - 919 | $1.892 |
| 920 - 4,599 | $1.887 |
| 4,600 - 9,199 | $1.849 |
| 9,200 - 45,999 | $1.841 |
| 46,000 - 91,999 | $1.835 |
| 92,000 - | $1.83 |
| - | - |
| - | - |




