- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 01220088Z(LITTELFUSE)
01220088Z
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Body Material | Copper |
| Color | Silver |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 30 A |
| Depth | 8.38 mm |
| Diameter | 6.35 mm |
| Fuse Current | 30 A |
| Height | 10.67 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Orientation | Horizontal |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 250 V |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 1 kV |
| Voltage Rating (DC) | 1 kV |
| Width | 7.87 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 395
MOQ:139
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 139 - 1,389 | $1.249 |
| 1,390 - 6,949 | $1.227 |
| 6,950 - 13,899 | $1.219 |
| 13,900 - 69,499 | $1.213 |
| 69,500 - 138,999 | $1.211 |
| 139,000 - | $1.208 |
| - | - |
| - | - |




