- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0213001.MXEP(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 1 A |
| Diameter | 5 mm |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Resistance | 116.45 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 865
MOQ:267
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 267 - 2,669 | $0.647 |
| 2,670 - 13,349 | $0.645 |
| 13,350 - 26,699 | $0.637 |
| 26,700 - 133,499 | $0.631 |
| 133,500 - 266,999 | $0.627 |
| 267,000 - 533,999 | $0.626 |
| 534,000 - | $0.626 |
| - | - |




