- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 044301.5DR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 3.12 mm |
| Fuse Current | 1.5 A |
| Height | 3.1242 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 100 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 3.12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,632
MOQ:46
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 46 - 459 | $3.791 |
| 460 - 2,299 | $3.781 |
| 2,300 - 4,599 | $3.723 |
| 4,600 - 22,999 | $3.694 |
| 23,000 - 45,999 | $3.684 |
| 46,000 - 91,999 | $3.678 |
| 92,000 - | $3.667 |
| - | - |




