- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0154005.DR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | PSE, UL |
| Body Material | Ceramic, Thermoplastic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 5.03 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 3.81 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Power Dissipation | 125 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 12.5 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 5.0292 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,477
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 279 | $6.288 |
| 280 - 1,399 | $6.274 |
| 1,400 - 2,799 | $6.197 |
| 2,800 - 13,999 | $6.139 |
| 14,000 - 27,999 | $6.11 |
| 28,000 - 55,999 | $6.102 |
| 56,000 - 111,999 | $6.093 |
| 112,000 - | $6.085 |




