- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0452001.MRL(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, PSE, UL, UR |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 2.94 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 225 mΩ |
| Terminal Material | Gold |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.69 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 11,835
MOQ:147
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 147 - 1,469 | $1.18 |
| 1,470 - 7,349 | $1.16 |
| 7,350 - 14,699 | $1.152 |
| 14,700 - 73,499 | $1.146 |
| 73,500 - 146,999 | $1.144 |
| 147,000 - 293,999 | $1.142 |
| 294,000 - | $1.141 |
| - | - |




