V320LS20AP
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 380 pF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Clamping Current | 50 A |
| Clamping Voltage | 850 V |
| Composition | Metal Oxide |
| Current Rating | 50 A |
| Depth | 5.6 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Energy | 80 J |
| Height | 20 mm |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 8.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Surge Current | 4.5 kA |
| Max Varistor Voltage | 561 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 320 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 420 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 459 V |
| Mount | Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Rating | 600 mW |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 565 V |
| Voltage Rating (AC) | 320 V |
| Voltage Rating (DC) | 420 V |
| Width | 5.6 mm |
| Working Voltage | 420 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 49,806
MOQ:637
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 637 - 6,369 | $0.271 |
| 6,370 - 31,849 | $0.268 |
| 31,850 - 63,699 | $0.263 |
| 63,700 - 318,499 | $0.262 |
| 318,500 - | $0.262 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




