BTS4175SGA
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power distribution switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | Classic PROFET |
| Switch Type | High-Side |
| Number of outputs (ratio Input: Output) | 1 |
| Rds On (Typ) | 175 mOhms@Tj=25°C |
| Built in Switch | 有り |
| Current Limit | 6.5 A |
| Operating voltage | 6 ~ 52 V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,637
MOQ:105
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 105 - 1,049 | $1.651 |
| 1,050 - 5,249 | $1.615 |
| 5,250 - 10,499 | $1.607 |
| 10,500 - 52,499 | $1.602 |
| 52,500 - | $1.597 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





