ICE3AS03LJGXUMA1
INFINEON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72324461
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.5 V ~ 25 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 100 kHz |
| Duty Cycle | 75% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overload/Overtemperature/Overvoltage |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ +130°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,858
MOQ:145
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 145 - 1,449 | $1.192 |
| 1,450 - 7,249 | $1.172 |
| 7,250 - 14,499 | $1.164 |
| 14,500 - 72,499 | $1.158 |
| 72,500 - 144,999 | $1.156 |
| 145,000 - 289,999 | $1.153 |
| 290,000 - | $1.152 |
| - | - |




