UCS2W220MHD
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72319297
Date Code:25+
文档
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dissipation Factor | 0.24 % |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.4884 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.493 mm |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 730 mA |
| Ripple Current (AC) | 730 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 450 V |
| Voltage Rating | 450 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $2.749 |
| 1,000 - 4,999 | $2.721 |
| 5,000 - 9,999 | $2.711 |
| 10,000 - 49,999 | $2.704 |
| 50,000 - 99,999 | $2.698 |
| 100,000 - | $2.694 |
| - | - |
| - | - |





