UWT1E470MCL6GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72319102
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 47 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 16 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 6.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 11.75 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 59 mA |
| Ripple Current (AC) | 59 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 20,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.376 |
| 30,000 - 149,999 | $0.375 |
| 150,000 - 299,999 | $0.375 |
| 300,000 - | $0.374 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




