MAX9933EUA+T
MAXIM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72319051
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF detectors |
| Manufacturer | MAXIM |
| RF Type | Cellular TDMA CDMA GPRS GSM |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.25V |
| Input Range | -45dBm~0dBm |
| Frequency | 2MHz~1.6GHz |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-uMAX/uSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 954
MOQ:954
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 954 - 9,539 | $1.555 |
| 9,540 - | $1.55 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




