MAX1640EEE+T
MAXIM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72318848
Date Code:16+
文档
产品属性
| Case/Package | QSOP |
| Evaluation Kit | Yes |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 days ago) |
| Max Duty Cycle | 100 % |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Input Voltage | 26 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 16 |
| Output Voltage | 24 V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Radiation Hardening | No |
| Switching Frequency | 500 kHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,844
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.479 |
| 1,000 - 4,999 | $12.451 |
| 5,000 - | $12.429 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





