LTC4007EGN#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72318826
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SSOP |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Charge Current | 4 A |
| Max Input Voltage | 28 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 28 V |
| Min Input Voltage | 6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 6 V |
| Number of Pins | 24 |
| Output Current | 4 A |
| Packaging | Tape and Reel |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $17.308 |
| 1,000 - 4,999 | $17.28 |
| 5,000 - | $17.258 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




