MAX16984SATI/V+T
MAXIM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72318607
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Evaluation Kit | Yes |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Input Voltage | 28 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 2.5 A |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 28 |
| Operating Supply Voltage | 28 V |
| Output Voltage | 5 V |
| Radiation Hardening | No |
| Switching Frequency | 2.4 MHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 14,900
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.66 |
| 2,500 - 12,499 | $4.649 |
| 12,500 - | $4.64 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




