产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 FPGA |
| Manufacturer | XILINX |
| Series | SpartanR-3A DSP |
| Voltage - Supply | 1.14V ~ 1.26V |
| Number of I/O | 309 |
| Number of LABs/CLBs | 4160 |
| Number of Logic Elements/Cells | 37440 |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 85°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 484-CSPBGA(19x19) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 718
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $309.891 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




