MCR50JZHFLR100
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317984
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 2010 |
| Case Code (Imperial) | 2010 |
| Case Code (Metric) | 5025 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Power Dissipation | 500 mW |
| Power Rating | 500 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 100 mΩ |
| Temperature Coefficient | 600 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Width | 2.5 mm |
| Working Voltage | 223.6 mV |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,466
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.537 |
| 5,000 - | $2.527 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




