MCR100JZHJ1R0
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317976
Date Code:24+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 2512 |
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Case Code (Metric) | 6432 |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 700 µm |
| Height - Seated (Max) | 711.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 1 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 850 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Width | 3.2004 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,540
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.911 |
| 10,000 - | $1.906 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




