GA342QR7GD681KW01L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317892
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GA3 |
| Capacitance | 680 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Ratings | Y3 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.079"W(4.50mm x 2.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) (Torr) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,400
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.013 |
| 1,000 - 4,999 | $6.985 |
| 5,000 - 9,999 | $6.975 |
| 10,000 - 49,999 | $6.968 |
| 50,000 - | $6.958 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





