EXBE10C103J
PANASONIC
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317759
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电阻器 Resistor network arrays |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | EXB |
| Circuit Type | Bussed |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Number of Resistors | 8 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 10 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1608 |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.083"W(4.00mm x 2.10mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 16,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.296 |
| 30,000 - 149,999 | $0.295 |
| 150,000 - 299,999 | $0.295 |
| 300,000 - | $0.294 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




