- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MOS1C331J(KOA)
MOS1C331J
KOA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317673
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Power Rating | 1 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 330 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,016
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.179 |
| 5,000 - | $3.169 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




