UWF1E330MCL1GB
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317563
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.3 mm |
| Features | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 5.4102 mm |
| Impedance | 1.3 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 8.25 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 57.5 mA |
| Ripple Current (AC) | 115 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,399
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $10.698 |
| 1,000 - 4,999 | $10.67 |
| 5,000 - | $10.648 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




