LF-3011VK
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317348
Date Code:24+
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | Red |
| Forward Voltage | 2 V |
| Height | 10.9982 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Luminous Intensity | 10 mcd |
| Max Power Dissipation | 320 mW |
| Number of Characters | 1 |
| Test Current | 10 mA |
| Width | 6.8072 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 10,543
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $33.928 |
| 1,000 - | $33.878 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





