- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-2000(OMRON)
B32-2000
OMRON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72317335
Date Code:23+
文档
产品属性
| Color | Beige, Grey |
| Height | 5.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8538907080 |
| Shape | Round |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,731
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $16.827 |
| 1,000 - 4,999 | $16.799 |
| 5,000 - | $16.777 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





