SLF12575T-470M2R7-PF
TDK
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72316923
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.7A |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 63.4mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492"L x 0.492"W(12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.309" (7.85mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 429
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.784 |
| 1,000 - 4,999 | $23.756 |
| 5,000 - | $23.729 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





