- Top >
- 半导体 >
- 分立半导体 >
- FETs >
- Discrete single >
- RJK0330DPB-01#J0(RENESAS)
RJK0330DPB-01#J0
RENESAS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st72269199
Date Code:20221
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 分立半导体 Discrete single |
| Manufacturer | RENESAS |
| FET Type | N-Channel |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) | 4.5V, 10V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 45A(TA) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 4300 pF @ 10 V |
| Power Dissipation (Max) | 55W(Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 2.7mOhms @ 22.5A, 10V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 20 V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Operating Temperature Range | 150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | LFPAK |
| Technology | Mosfet (Metal Oxide) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,098
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $6.247 |
| 5 - 9 | $5.289 |
| 10 - 29 | $4.628 |
| 30 - 49 | $4.187 |
| 50 - 59 | $4.099 |
| 60 - 99 | $4.077 |
| 100 - 199 | $4.033 |
| 200 - | $3.999 |




