RJK0305DPB-02-#J0
RENESAS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st72269194
Date Code:2017
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Channel Type | Unidirectional |
| China RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold |
| Continuous Drain Current (ID) | 30 A |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30 V |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Fall Time | 3 ns |
| Gate to Source Voltage (Vgs) | 16 V |
| Height | 1.1 mm |
| Input Capacitance | 1.25 nF |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 45 W |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 5 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Rds On Max | 8 mΩ |
| Rise Time | 3 ns |
| Threshold Voltage | 1.2 V |
| Turn-Off Delay Time | 35 ns |
| Turn-On Delay Time | 7 ns |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,986
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $5.502 |
| 5 - 9 | $4.816 |
| 10 - 29 | $4.155 |
| 30 - 49 | $3.714 |
| 50 - 59 | $3.626 |
| 60 - 99 | $3.604 |
| 100 - 199 | $3.56 |
| 200 - | $3.527 |




