MAMK2520H2R2M
TAIYO YUDEN
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st72266491
Date Code:2019
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | MCOIL™, MA, H Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.2A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2MHz |
| DC Resistance (DCR) | 90mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,195
MOQ:2,195
SPQ:2,195
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,195 - | $0.064 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




