UCD1E331MNL1GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72266172
Date Code:22+
文档
产品属性
| Capacitance | 330 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 8 mm |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Impedance | 160 mΩ |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 600 mA |
| Ripple Current (AC) | 600 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 830
MOQ:115
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 115 - 1,149 | $1.859 |
| 1,150 - 5,749 | $1.829 |
| 5,750 - 11,499 | $1.821 |
| 11,500 - 57,499 | $1.816 |
| 57,500 - | $1.811 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





