GYB1V271MCQ1GS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72266163
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 270 µF |
| Diameter | 10 mm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20 mΩ |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Ripple Current (AC) | 2.5 A |
| Schedule B | 8532220020|8532220020 |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,160
MOQ:30
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 299 | $7.268 |
| 300 - 1,499 | $7.193 |
| 1,500 - 2,999 | $7.137 |
| 3,000 - 14,999 | $7.109 |
| 15,000 - 29,999 | $7.10 |
| 30,000 - 59,999 | $7.092 |
| 60,000 - | $7.085 |
| - | - |




