CC3-2412DF-E
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st72259804
Date Code:2023
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-E (3W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 12 ~ 15V |
| Voltage - Output 2 | -12 ~ -15V |
| Current - Output (Max) | 125mA, 125mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.90"L x 0.65"W x 0.34"H(22.9mm x 16.6mm x 8.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 740
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $14.085 |
| 5 - 9 | $8.794 |
| 10 - 29 | $8.132 |
| 30 - 49 | $7.691 |
| 50 - 59 | $7.603 |
| 60 - 99 | $7.581 |
| 100 - 199 | $7.537 |
| 200 - | $7.504 |




