LL1608-FSLR10J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Core Material | Ceramic |
| DC Current | 300 mA |
| DC Resistance (DCR) | 1.6 Ω |
| Depth | 950 µm |
| Height | 950 µm |
| Inductance | 100 nH |
| Lead Free | Lead Free |
| Max DC Current | 300 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Self Resonant Frequency | 900 MHz |
| Shielding | Unshielded |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




