TPS82130SILR
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 DC/DC converters |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| シリーズ | MicroSip™ |
| タイプ | 非絶縁PoLモジュール |
| 電圧 - 入力(最大) | 17V |
| 電圧 - 入力(最小) | 3V |
| 電圧 - 出力1 | 0.9~5V |
| 電流 - 出力(最大) | 3A |
| 出力数 | 1 |
| 商品概要 | DC DC CONVERTER 0.9-5V |
| 使用温度範囲 | -40°C~125°C |
| 用途 | ITE(商用) |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| サイズ/寸法 | 長さ0.12インチ x 幅0.11インチ x 高さ0.06インチ(3.0mm x 2.8mm x 1.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




