1367500-1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Circuit Application | Signal |
| Color | White |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Data Rate | 10 Gbps |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Color | White |
| Housing Material | Polymer |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Pins | 30 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 30 |
| Number of Positions Loaded | 30 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Pitch | 31 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | SMD/SMT, Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




