MC88920DW
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Specific usage |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Ratio - Input:Output | 1:06 |
| Input | TTL |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Output | CMOS/TTL |
| Frequency - Max | 50MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | CISC/RISC Microprocessor |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




