TLC555CP
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72136590
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Programmable timers/Oscillators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| タイプ | 555タイプ、タイマ/発振器(シングル) |
| 電圧 - 供給 | 2 V~15 V |
| 電流 - 供給 | 360μ A |
| 周波数 | 2.1 MHz |
| 使用温度範囲 | 0°C~70°C |
| 取り付けタイプ | スルーホール |
| デバイスパッケージ | 8-DIP(0.300インチ、7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 48
MOQ:48
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 48 - | $1.531 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





