LQP03TN3N3B02D
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP03 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 3.3 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 8GHz |
| Q @ Freq | 14 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 250mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0201(0603メートル法) |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,002
MOQ:4,002
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,002 - | $0.019 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





