10ET1
TE CONNECTIVITY
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72067134
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | UL |
| Capacitance | 1.77 µF |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 45.7 mm |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 5.06 kHz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 300 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Flanges , Panel |
| Packaging | Bulk |
| Schedule B | 8548900100, 8548900100|8548900100, 8548900100|8548900100|8548900100, 8548900100|8548900100|8548900100|8548900100 |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 57.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 155
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $79.879 |
| 30 - 149 | $79.413 |
| 150 - 299 | $79.133 |
| 300 - 1,499 | $78.574 |
| 1,500 - 2,999 | $78.294 |
| 3,000 - 5,999 | $78.201 |
| 6,000 - | $78.07 |
| - | - |




