VLF10045T-101M1R3
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | VLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.3A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.3A |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 250mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.394"L x 0.382"W(10.00mm x 9.70mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 148
MOQ:85
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 85 - 849 | $2.645 |
| 850 - 4,249 | $2.636 |
| 4,250 - 8,499 | $2.608 |
| 8,500 - 42,499 | $2.598 |
| 42,500 - 84,999 | $2.591 |
| 85,000 - 169,999 | $2.586 |
| 170,000 - | $2.581 |
| - | - |




